Aquapark Tatralandia sa nachádza v komplexe Tatralandia Holiday Resort v Liptovskom Mikuláši na samom okraji mesta pri Liptov aréne. Vďaka tejto polohe sa návštevníkom ponúka priamo z bazénov jedinečný výhľad na okolitú scenériu Západných a Nízkych Tatier.

V súčasnosti sa rozlieha aquapark na ploche 7 hektárov, čo mu umožňuje privítať naraz až 5000 návštevníkov. Tento rozsiahly areál ponúka návštevníkom okrem vodných atrakcií aj možnosť vyskúšať si trampolíny najrôznejších rozmerov, lezenie po horolezeckej stene, zahrať si vodný futbal, plážový volejbal či obrí šach. Po celom dni oddychu a zábavy si môžete vychutnať to najkvalitnejšie jedlo priamo z grilu alebo z kuchyne šéfkuchára. Ako jeden z mála vodných komplexov má Tatralandia k dispozícií až 12 reštaurácií, takže u nás si zaručene pochutíte.

Aquapark sa nachádza v jednej z najvzácnejších oblastí minerálnych vôd na Slovensku. Bohatstvom celoročného Aquaparku Tatralandia je termálny prameň, ktorý vyviera z hĺbky viac ako 2500 m, s teplotou 60,7° C. Unikátne je aj zloženie vody v slaných bazénoch, kde je voda v porovnaní s ostatným geotermálnymi vodami Liptova jedinečná. Slané vody obsahujú aj niečo z morských vôd pravekého mora z obdobia paleogénu, ktoré sa nachádzalo v Liptovskej kotline približne pred štyridsiatimi miliónmi rokov. Keďže minerálna voda Tatralandie pôsobí liečivo na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, je to skvelé miesto nielen na zábavu a relax, ale aj na podpornú liečbu vašich zdravotných problémov a rôznych ťažkostí.
Surfovacie vlny

Surfovacie vlny

Zajazdite si na vlnách skvelej zábavy. Hawajské vlny a surfovanie si môžete vyskúšať priamo v...

Aquapark Tatralandia. Od 1.6.- 30.9. aj s vonkajšími bazénmi a tobogánmi.

Aquapark Tatralandia. Od 1.6.- 30.9. aj s vonkajšími bazénmi a tobogánmi.

Aquapark Tatralandia sa nachádza v komplexe Tatralandia Holiday Resort v Liptovskom Mikuláši na...

Keltský saunový svet

Keltský saunový svet

Keltský saunový svet je jedinečný komplex 21 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a...

Tropický raj na Liptove

Tropický raj na Liptove

Drevená plachetnica, ktorá stroskotala na skale. Pri nej pravé koraly, mušle a pestrofarebné...

Z lyží rovno do bazéna

Z lyží rovno do bazéna

Najväčším lákadlom na zimné mesiace je krytý tropický bazénový komplex – Ostrov pirátov z...

Bazény v Tatralandii

Bazény v Tatralandii

Aquapark Tatralandia ponúka 14 bazénov (z toho 10 celoročných) so slanou, termálnou aj čírou vodou a...