Mezonetový Apartmán Tatralandia 336 sa nachádza v tesnom susedstve aquaparku Tatralandia v časti Holiday Village Tatralandia - Romantická osada. Holiday Village je dovolenkový rezort situovaný niekoľko krokov od vodného parku Tatralandia a 15 km od TOP lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok Nízke Tatry. Liptovský Mikuláš je vzdialený 2 km. Vďaka svojej jedinečnej polohe v tesnej blízkosti bazénov najväčšieho aquaparku na Slovensku s vitálnym Keltským saunovým svetom, wellness centrom, bohatou ponukou atrakcií a tobogánov pre deti aj dospelých, predstavuje apartmán vynikajúcu voľbu pre milovníkov dokonalého relaxu, aktívneho oddychu a turistiky, či už sa jedná o rodiny s deťmi, páry alebo skupinky priateľov. A navyše pri zakúpení si vstupov do aquaparku multivstup na recepcii hlavnej budovy s výraznou zľavou len pre ubytovaných hostí -20% (aj na masáže a wellness), môžete využívať VIP vstup - priamy vstup do aquaparku z areálu Holiday Village pri hlavnej budove. Ďalšie zľavy pri zakúpení si lístkov na recepcii (len pre ubytovaných hostí) môžete využiť aj na lanovky a skipasy do vybraných lyžiarskych stredísk Nízkych Tatier. Počas zimnej sezóny je možnosť využitia bezplatného ski & aquabus pre našich hostí priamo z areálu Holiday Village do Jasnej a späť. Na recepcii HVT si môžete zakúpiť Liptov region card 5€/ks, s ktorou máte možnosť uplatniť si množstvo zliav nielen na Liptove.

V areáli dovolenkového mestečka Holiday Village Tatralandia so 155 chatkami rozdelenými do 11 tématických osád sa nachádzajú detské a športové ihriská pre všetky vekové kategórie detí, posedenia pri ohni s kamennými grilmi a ohniskami, Tatrapolis a Kontaktná ZOO, jazierko s prekrásnou faunou a flórou...V hlavnej budove môžete využiť reštauráciu, kde si pri check-in môžete objednať bufetové raňajky za 17€ a trojchodové servírované večere za 23€ (deti do 5,99 r. v sprievode dospelej osoby GRÁTIS, deti od 6r. do 11,99r. večere za 19€), kaviareň s barom a bezplatným WiFi pripojením na internet (aj v okolí hlavnej budovy a v aquaparku), lobby bar, bowlingové dráhy, 5 D kino a detský kútik nachádzajúce sa pri recepcii. V blízkosti aquaparku je vodná nádrž Liptovská Mara, kde takisto nájdete veľa vodných atrakcií (windsurfing, vodné lyžovanie, vodné skútre, ...) zaplávať si, absolvovať okružnú plavbu výletnou loďou, prenajať si vodný bicykel, čln, alebo si vychutnať športový rybolov.
Počas pobytu si môžete zahrať tenis alebo stolný tenis. K dispozícii je aj požičovňa bicyklov a korčúľ.
Atrakcie v blízkosti Holiday Village Tatralandia: Hurricane Factory, Funpark, Kontaktná ZOO, Liptov Aréna, Fitness a Wellness Centrum.
Video o aquaparku a Holiday Village Tatralandia si môžete pozrieť na webstránke: https://www.youtube.com/watch?v=dz73J114Koc&feature=emb_title

Apartmán Tatralandia 336, alebo priestranná slnečná chatka s výhľadom z okna na areál Holiday Village a pozadím tretieho najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier - Chopku a aj z balkóna na scenériu Západných Tatier, ponúka komfortné ubytovanie v srdci Liptova počas celého roka.             
Maximálna ubytovacia kapacita apartmánu je 7 osôb a je aj možnosť prenájmu detskej postieľky s povlečeným vankúšom a perinkou za príplatok 20€/pobyt. Mezonetový apartmán má samostatný vchod. Po vstupe do apartmánu je chodba s lavičkou a vešiakmi na odloženie obuvi, šatstva a priestor na lyže. Na prízemí apartmánu sa nachádza spoločenská miestnosť. Zariadená je dreveným nábytkom a rozkladacou pohovkou s možnosťou dvoch prísteliek spolu s novým kuchynským kútom, vybaveným elektrickou indukčnou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou,  chladničkou s mrazničkou, kávovarom a hriankovačom. Pobyt vám spríjemní aj SMART TV s plochou obrazovkou a veľa televíznych programov cez kábel, rádio s CD, bezplatné súkromné WiFi pripojenie na 4G internet od O2. Na prízemí sa nachádza aj renovovaná kúpeľňa s novým sprchovacím kútom, toaletou, fénom na vlasy a základnými hygienickými potrebami v cene pobytu. Na poschodí je 5-lôžková spálňa (manželská posteľ a tri samostatné lôžka) s dreveným nábytkom a prístupom na balkón. Súčasťou chatky je aj letná terasa s masívnym dreveným stolom a lavičkami. Posedieť a vychutnať si príjemnú atmosféru v kruhu rodiny a priateľov si môžete v spoločnom altánku s grilom a ohniskom priamo pred apartmánom. V celom apartmáne je plne funkčné elektrické kúrenie, ktoré môžete využívať počas celého roka. Ubytovaným hosťom poskytujeme posteľnú bielizeň, osušky a uteráky. Domáce zvieratá sú v apartmáne a v areáli Holiday Village Tatralandia prísne zakázané! Nerešpektovanie zákazu sa trestá peňažnou pokutou (pozrite si články "ubytovací poriadok" a "všeobecné obchodné podmienky").                              
Relaxovať môžete v celom areáli Holiday Village aj na vonkajšom posedení pri nádhernom jazierku plnom rýb, korytnačiek a vodných rastlín, alebo s deťmi na ihriskách a v kontaktnej ZOO.
Jedlo si môžete pripraviť v apartmáne v kompletne vybavenej kuchyni, alebo v á la carte reštaurácii Holiday Village Tatralandia formou raňajok, polpenzie či plnej penzie a tiež môžete ochutnať jedlá slovenskej kuchyne v blízkych kolibách a reštauráciách. Videá o polohe nášho apartmánu v Holiday Village Tatralandia si môžete pozrieť na týchto youtube odkazoch:  https://youtu.be/nu05XgCQHWk?si=56hUOr3F2SGUCSSu   
https://youtu.be/rKJBTQ9reAQ?si=wyEruUspRdYT2pkP 

Parkovanie priamo pred apartmánom ZADARMO.

Domáce zvieratá sú v apartmáne a v areáli Holiday Village Tatralandia ZAKÁZANÉ.

Fajčenie
je vo všetkých priestoroch apartmánovej chatky PRÍSNE ZAKÁZANÉ.