Najväčším lákadlom na zimné mesiace je krytý tropický bazénový komplex – Ostrov pirátov z Karibiku, ktorý prináša: Krytý tropický wellness s bazénmi napĺňanými ohrievanou vodou s vodnými masážami a chŕličmi, detský bazén s Jumbo hradom, vodnou priekopou, ako aj oddychovú zónu Palm Beach s Hawaii Barom, lehátkami a fantastickým výhľadom na panorámu Nízkych a Západných Tatier cez presklené steny budovy. Pohľad na zasnežené vrcholky hôr si jednoducho zamilujete.
Predstavte si to najkrajšie miesto v objatí Západných a Nízkych Tatier, kde by ste sa mohli lyžovať, šantiť na snehu, kúpať v teplej termálnej vode, relaxovať v saunách, alebo pri masážach, či vyskúšať niektorú z wellness procedúr. Gratulujeme, práve ste našli toto jedinečné miesto. Je ním celoročne otvorený Aquapark Tatralandia na Slovensku, iba 2 km od centra Liptovského Mikuláša. Unikátne miesto, kde nájdete vodný živel v jeho troch skupenstvách.

SUPER NOVINKOU je skvelý lievikový tobogan TORNADO – jedinečný svojho druhu vo Východnej a Strednej Európe – odhodlajte sa na neopakovateľnú jazdu na dvojrafte a vrhnite sa do víru adrenalínu a zábavy!!!!
Ak ste milovníkmi adrenalínových športov, vyskúšajte všetkých 9 celoročných tobogánov, z toho 5 NOVÝCH. Rýchlosť a zábava pritiahne malých i veľkých nadšencov.

V treskúcej zime vás zohrejte 8 celoročných bazénoch s termálnou aj priezračnou ohrievanou vodou, z ktorých sú 3 kryté. Voda v bazénoch dosahuje teplotu 36 – 38 stupňov Celzia, v tých vonkajších vytvára príjemný kontrast s mrazivým horským vzduchom. Pre aktívnejších návštevníkov sú pripravené animačné programy plné zábavy a množstvo atrakcií v bazénoch: aquapontóny na chodenie, vodná lezecká stena, aquabasketbal, aquavolejbal ako aj aquaerobic, ktorý ocenia nielen ženy...

Relax po lyžovačke

Jedinečný relax po celodennej lyžovačke prináša saunový svet Tatra-Therm-Vital – komplex 16 parných, vodných, masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. Prenesie vás o niekoľko storočí v čase späť a vstúpite do Siene slnka a Obetnej svätyne, soľnej bane, alebo vás schladí Ľadový skok… Telu aj duši ulahodí Wellness Paradise s ponukou masáží (klasické, reflexné, aromatické), kúpeľov (regeneračné, bylinkové), zábalov (antistresové, rašelinové, škoricové), elektroliečebných a iných procedúr (solux, bioptrón).
Surfovacie vlny

Surfovacie vlny

Zajazdite si na vlnách skvelej zábavy. Hawajské vlny a surfovanie si môžete vyskúšať priamo v...

Aquapark Tatralandia. Od 1.6.- 30.9. aj s vonkajšími bazénmi a tobogánmi.

Aquapark Tatralandia. Od 1.6.- 30.9. aj s vonkajšími bazénmi a tobogánmi.

Aquapark Tatralandia sa nachádza v komplexe Tatralandia Holiday Resort v Liptovskom Mikuláši na...

Keltský saunový svet

Keltský saunový svet

Keltský saunový svet je jedinečný komplex 21 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a...

Tropický raj na Liptove

Tropický raj na Liptove

Drevená plachetnica, ktorá stroskotala na skale. Pri nej pravé koraly, mušle a pestrofarebné...

Z lyží rovno do bazéna

Z lyží rovno do bazéna

Najväčším lákadlom na zimné mesiace je krytý tropický bazénový komplex – Ostrov pirátov z...

Bazény v Tatralandii

Bazény v Tatralandii

Aquapark Tatralandia ponúka 14 bazénov (z toho 10 celoročných) so slanou, termálnou aj čírou vodou a...