Aquapark Tatralandia ponúka 14 bazénov (z toho 10 celoročných) so slanou, termálnou aj čírou vodou a teplotou do 40°C. Deti aj dospelí si v nich užijú zábavu a oddych v každom ročnom období.
Čítať ďalej...

Keltský saunový svet je jedinečný komplex 21 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. Dokáže aktivovať všetky ľudské zmysly a takýmto spôsobom zregenerovať i uvoľniť celé telo.
Čítať ďalej...

Najväčším lákadlom na zimné mesiace je krytý tropický bazénový komplex – Ostrov pirátov z Karibiku, ktorý prináša: Krytý tropický wellness s bazénmi napĺňanými ohrievanou vodou s vodnými masážami a chŕličmi, detský bazén s Jumbo hradom, vodnou priekopou, ako aj oddychovú zónu Palm Beach s Hawaii Barom, lehátkami a fantastickým výhľadom na panorámu Nízkych a Západných Tatier cez presklené steny budovy. Pohľad na zasnežené vrcholky hôr si jednoducho zamilujete.
Čítať ďalej...

Zajazdite si na vlnách skvelej zábavy. Hawajské vlny a surfovanie si môžete vyskúšať priamo v Tatralandii v Hawaii komplexe počas celého roka. Vlny si môžete užívať s celou rodinkou, surfovanie je vhodné pre deti už od 6 rokov (min. 25 kg). To pravé osvieženie doplní Tiki bar, ktorý ponúka pestrú ponuku miešaných drinkov, jedinečnú atmosféru a výhľad na vlny.
Čítať ďalej...

Drevená plachetnica, ktorá stroskotala na skale. Pri nej pravé koraly, mušle a pestrofarebné rybičky. Na súši vysoké palmy, v ich tieni relax na pohodlných ležadlách...
Čítať ďalej...
Aquapark Tatralandia

Aqupark Tatralandia sa nachádza v komplexe Tatralandia Holiday Resort v Liptovskom Mikuláši na samom okraji mesta pri Liptov aréne. Vďaka tejto polohe sa návštevníkom ponúka priamo z bazénov jedinečný výhľad na okolitú scenériu Západných a Nízkych Tatier.
Čítať ďalej...