Originálne spojenie kováčskeho remesla a cestovateľskej vášne, ktoré vyústilo do podoby netradičného detského zábavného parku. Nachádza sa v areáli aquaparku Tatralandia, hneď vedľa Hurricane factory. Tatrapolis a ZOOkontakt sa spojili!    
V ZOOKONTAKT máte odteraz okrem návštevy vašich zvieracích obľúbencov možnosť zažiť aj množstvo jedinečných atrakcíí pre deti a zábavné podujatia pre celú rodinu. Detský vláčik, loďky a obrovské pieskovisko či koncert alebo diskusný večer v obnovenom amfiteátri, výlet k nám je rodinným programom na celý deň!

REZERVUJTE si pobyt a získajte ZĽAVU na všetky pobyty: zľava -5% na 4 noci, zľava -10% na 5 noci, zľava -15% na 6 noci, zľava 1 noc ZADARMO!!! na 7 a viac nocí ( Pri pobyte na 7 nocí platíte len za 6 nocí ). Zľavy na pobyty platia od 09.01. do 31.05. (zľava neplatí na Veľkonočný pobyt podľa dátumu v príslušnom roku.)

Naši hostia majú možnosť kúpiť si na každý deň pobytu zlacnené celodenné vstupy so zľavou -20% do aquaparku s jednou kauciou 100€/pobyt v hotovosti pre všetkých hostí apartmánu. Dostanete náramky s čipom na vstup (VIP multivstup - môžete vstúpiť a opustiť aquapark aj viackrát denne) do aquaparku, len pár krokov od hlavnej budovy Holiday Village Tatralandia. Náramky môžete používať (za doplatok) aj na vstup do Keltského saunového sveta či wellness taktiež so zľavou -20%. Ďalej ich môžete použiť aj na zakúpenie jedál, nápojov a iných extra služieb v aquaparku.

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu: -5% na 4 noci, -10% na 5 noci, -15% na 6 noci a pri rezervácii 7 a viac nocí 1 noc ZADARMO!!! (7. noc zadarmo - platíte len za 6 nocí ) Akcia platí v mimosezóne od 1.10. do 22.12.). 

Od 12.3.2020 je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na 4G internet od O2 už aj v našom apartmáne! Pokojne sa pripojte v pohodlí plne vybaveného apartmánu a buďte v spojení s vašimi priateľmi aj počas dovolenky v Holiday Village Tatralandia.